Dordrecht Lions
Dordrecht Lions


update 14 jan 2020

Thuiswedstrijden (Sportboulevard)

Dag datum tijd thuis uit
Zat 18 jan 14:15 U12 (elite div) Alcmaria Flames Alkmaar U12
Zat 18 jan 17:45 U16 (elite div) OrangeGas Capitals Leeuwarden U16
Zat 18 jan 20:15 extra training Dordrecht Lions (1e div)
Zon 19 jan 16:00 Junioren Yeti's Breda JR
Zon 19 jan 18:15 Dordrecht Lions 2 (vriendschappelijk) Blue Elks Aachen
(DE 3e div)
Zon 19 jan 20:30 Dordrecht Lions 3
(6e div)
Yeti's Breda 2
Zat 25 jan 14:15 i.a.  
Zat 25 jan 17:45 SPONSORSCHAATSEN voor de club, tegen kanker
Zat 25 jan 20:15 Dordrecht Lions
(1e div, poule A)
Zoetermeer Panters
(poule B)
Zon 26 jan 16:00 U8/U10 Leiden Lions U8/U10 en
Zoetermeer Panters U8/U10
Zon 26 jan 18:15 Dordrecht Lions 2 
(3e div)
HIJS Hokij Den Haag 3
Zat 1 feb 14:15 U12 (elite div) IJCU Dragons Utrecht U12
Zat 1 feb 17:45 U14 (elite div) OrangeGas Capitals Leeuwarden U14
Zat 1 feb 20:15 Dordrecht Lions
(1e div)
Eindhoven Kemphanen
(poule A)
Zon 2 feb 16:00 Dordrecht Lions 3
(6e div)
Zoetermeer Wild Panters
Zon 2 feb 18:15 U19 Eindhoven Kemphanen U19
Do 6 feb 20:15 start PLAY OFFS
Dordrecht Lions

8e finale 1e divisie
best-of-two
??
GEEN IJS vanaf do 6 feb >23:00 uur t/m wo 19 feb ivm WK SHORTTRACK 

Uitwedstrijden

Dag datum tijd thuis uit
Zat 18 jan 18:15 Amsterdam Tigers U19 U19
Zat 18 jan 20:00 Tilburg Moose Dordrecht Lions 4
(Beer League)
Zon 19 jan 11:45 Smoke Eaters Geleen U14 U14 (elite div)
Zon 19 jan 15:00 Yeti's Breda (poule A) Dordrecht Lions (1e div)
Zat 25 jan 20:00 Nijmegen Knights
locatie: Ireen Wüstbaan te Tilburg
Dordrecht Lions 4
(Beer League)
Zat 25 jan 16:30 WK U18 Vrouwen te Eindhoven
Nederland - Chinese Taipei
Zon 26 jan 16:30 WK U18 Vrouwen te Eindhoven
Nederland - Australië
Zon 26 jan 11:00 Yeti's Breda Junioren Junioren
Zon 26 jan 20:00 Red Eagles 's-Hertogenbosch U19 U19
Zat 1 feb 13:15 Eindhoven Kemphanen U8/U10 Tilburg Trappers U8/U10 en onze U8/U10
Zat 8 feb 12:15 Nijmegen U10 en
Red Eagles 's 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
(locatie Nijmegen)
Yeti's Breda U8/U10 en onzeU8/U10
Zat 8 feb 16:15 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 U12 (elite div)
Zat 8 feb 17:15 Tilburg Trappers U14 U14 (elite div)
Zat 8 feb 20:15 IJCU Zwarte Draken Dordrecht Lions 3
(6e div)
Zon 9 feb 12:15 Nijmegen Devils U16 U16 (1e div)