Dordrecht Lions U15 boekt ruime thuiszege op Utrecht Dragons

DORDRECHT – Dordrecht Lions U15 heeft zondagmiddag in de Optisport Sportboulevard Dordrecht een ruime thuiszege geboekt op Utrecht Dragons U15. Voor 57 toeschouwers liep de score snel op naar een overtuigende 17-1 overwinning.

Sterke start Lions

De Lions zetten direct de toon met een vroege treffer van Uladzislau Chyrvony na 9 seconden, op assist van Fedde Kraal. Nog in de openingsminuten volgden goals van Mads van Biemen en Kraal, maar Utrecht deed tussendoor iets terug via Matti Hellwig. Dordrecht bleef echter het spel controleren en sloot de eerste periode af met een 4-1 voorsprong, na een treffer van Manoah Latuperissa op aangeven van Chyrvony en Mason Slond.

Lions nemen afstand

In de tweede periode liep Dordrecht verder uit. Kraal en Slond waren meerdere keren trefzeker en de Lions hielden de Dragons weg van echt gevaar, waardoor de marge na 40 minuten was opgelopen naar 9-1. Jayna Kuzee verdedigde het Dordtse doel vanaf de start en zag voorin de productie hoog blijven.

Productieve slotperiode

Ook in de derde periode bleef het tempo hoog. Koen van Osnabrugge en Aiko Leendertse voegden zich op het scoreformulier, terwijl Kraal, Chyrvony en Slond opnieuw toesloegen. In de slotminuut viel ook de enige powerplaygoal van de wedstrijd, toen Max Cleton op 59:01 de zeventiende treffer binnenschoot.

De Lions kunnen met vertrouwen verder bouwen richting de volgende wedstrijd.

Eindstand: Dordrecht Lions U15 – Utrecht Dragons U15 17–1
Goals Lions: Uladzislau Chyrvony, Fedde Kraal, Mason Slond, Mads van Biemen, Manoah Latuperissa, Koen van Osnabrugge, Aiko Leendertse, Max Cleton
Goals Utrecht Dragons: Matti Hellwig
Strafminuten: Lions 8, Utrecht Dragons 4
Toeschouwers: 57