Algemene Leden Vergadering 3 juni 2024 om 19:30

Beste leden van de Dordrecht Lions,

Het is tijd om samen te komen en de koers van onze club voor het komende seizoen te bepalen. Het afgelopen seizoen heeft ons veel gebracht, met nieuwe besluiten en gevormde lijnen die de toekomst van onze club zullen bepalen.

Op 3 juni 2024 om 19:30 uur nodigen we jullie uit voor de Algemene Ledenvergadering. Tijdens deze vergadering zullen een aantal belangrijke besluiten ter stemming worden voorgelegd. Jullie aanwezigheid en input zijn van essentieel belang voor de toekomst van Dordrecht Lions.

Om ervoor te zorgen dat we op een efficiënte manier kunnen plannen, vragen we alle leden om zich aan te melden via SPOND, ons interne club-communicatie-kanaal.

Datum: 3 juni 2024
Tijd: 19:30 uur
Locatie: FC Dordrecht

Laten we samen bouwen aan een nog sterker en succesvoller Dordrecht Lions

Met sportieve groet, Het bestuur